CAMPUS 5 DURALU

Campus 5 Duralu

Prostorný stan s velkou variabilitou vchodů a rozměrnou předsíní zachovává výhodu malých stanů - snadnou a rychlou stavbu.

Tropiko je vyrobeno z Polyesteru s polyuretanovým zátěrem, zaručujícím vodní sloupec o výšce 4 000mm. Švy jsou podlepeny vodotěsnou páskou.

Podlážka je vyrobena z Nylonu s Polyuretanovým zátěrem, poskytujícím 10 000mm vodního sloupce.

Pruty se skládají z Duralových (7001) segmentů o průměru 13mm (hlavní pruty a podpěry přístřešku nad vchodem), 8mm (výztuha nad vchodem do ložnice).

Popis

Stan je dvouplášťový a skládá se z vnitřního stanu a z vnějšího pláště - tropika. Vnitřní stan má půdorys tvaru obdélníka s jedním vchodem na jeho delší straně. Vnější stan má velkou předsíň, do které lze vcházet dvěma různými vchody.

Koncepce stanu

Je založena na principu, kdy prutová konstrukce navlečená v rukávech z perforovaného materiálu je vně tropika. Tropiko a vnitřní stan (který je zavěšen pod tropikem) se po provléknutí prutů rukávy staví současně. Výhoda tohoto způsobu je, že vnitřní stan lze z tropika odepnout a tropiko pak můžeme postavit samostatně a získáme tak jednoplášťový stan bez podlážky.

CENÍK

1DEN............................................................................500Kč

PÁTEK -PONDĚLÍ....................................................1000Kč

TÝDEN.......................................................................2000Kč

ZÁLOHA 5000Kč

ONLINE REZERVACE

Zarezervujte si stan včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.